Menu
Your Cart

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kalite her dakika ar-ge’ye maruz bırakılması ve süreklilik göstermesi gereken bir süreçtir. Ürünlerimiz , Avrupa birliği standartlarınca uygun görülen kaynaksız boru üretim sistemine göre üretilmektedir.

Amacımız işimizde mükemmelliği hedefleyerek, müşterilerimizin beklentilerini aşan, güvenilir ve dayanıklı ürünler üretmektir. Bu amaç doğrultusunda her gün gelişen teknolojiye ayak uyduruyor ve yetkin personel tecrübemizle harmanlıyoruz. Üretim aşamasında uyguladığımız en yeni tekniklerle içi boş kapalı sistem ürünlerimiz aynı görüntüde ki benzeri ürünlerden daha hafiftir. Ürünlerimizin içi bombeli ve hafif olması kullanıcıya konforlu ve rahat bir kullanım sağlar.

Müşteri memnuniyetini hedef alan; ürün kalitemiz, teknik destek ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı ve arttırmayı hedefliyoruz. İş ilişkisinde bulunduğumuz , tedarikçisi olduğumuz firmalar ile karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışmayı hedefliyoruz. Kalitesi ve hizmet anlayışı ile sektörümüzün lider kuruluşu olmaktan gurur duyuyoruz.